Rejestracja w serwisie

Aby wpisać się na oglądanie wybranych mieszkań i zlecić nam pomoc w wyszukiwaniu ofert względem określonych preferencji należy:

 

1. Wypełnić formularz rejestracyjny tzn (zarejetrować się) wpisując imię nazwisko, może być nick, numer kontaktowy oraz email do wysyłki ofert. Na końcu hasło z obrazka duże i małe litery tak jak podane i przycisk dalej

2. Otrzymujesz  login oraz hasło na podany adres e-mail (może być w spam)

3. Aktywujesz swoje konto poprzez opłacenie usługi przelewem na nasze konto firmowe   9816 0014 6218 5806 5950 0000 01 Firma Warsaw Rentals  Koszt 250zł jednorazowa opłata usługa 30 dni. W tytule należy wpisać imię nazwisko lub nick oraz numer telefonu użytkownika usługi.  Dla przyśpieszenia aktywacji usługi można zrobić przelew expresowy.

4. Po aktywacji usługi przez pracownika biura, przesłane jest potwierdzenie aktywacji usługi na email oraz sms. Twoje konto jest aktywowane. Można się już logować

5. Następnie wypełnij swoje preferencje w panelu klienta. (zakładka moje preferencje i powiadomienia po zalogowaniu się) sprawdź jakie to proste i wygodne. Poczytaj też jak bezpiecznie wynająć i się zabezpieczyć. Są również wzory umów do podpisania z właścicielem. Otrzymujesz wgląd do ofert z kontaktami do właścicieli mieszkań. Proponujemy Ci codziennie nowe oferty.

Oglądasz na żywo interesujące Cię mieszkania i podpisujesz już umowę  z właścicielem wybranego mieszkania. 

2. Jeśli zdecydujesz się wynająć mieszkanie, nie płacisz żadnych dodatkowych opłat ani prowizji.

Wystarczy tylko poinformować nas o danej ofercie w celu jej usunięcia z bazy danych.

3. To wszystko. Wynajmujesz mieszkanie, żadnych więcej formalności, żadnych opłat.

Jeżeli Twoja płatność księguje się zbyt długo, sprawdź jej status na email napisz do nas kontakt.biurowynajem.pl@gmail.com, postaramy się przyśpieszyć sprawę

Dane personalne

Pole nazwisko wymagane tylko w przypadku płatnoĹ“ci kartą płatniczą.

Dane kontaktowe
Sposób płatności
Warunki korzystania z usługi

1. Usługa polega na uzyskaniu przez Użytkownika dostępu do  bazy danych ofert mieszkań (treści cyfrowych) do wynajęcia bezpośrednio oferowanej i uzupełnianej przez serwis biurowynajem.pl (dalej jako Serwis).

 

2. Użytkownik podczas rejestracji określa swoje preferencje co do proponowanych ofert (treści cyfrowych) oraz metodę powiadomienia Użytkownika o nowych ofertach (treściach cyfrowych) (SMS oraz / lub email).

 

3. Serwis powiadamia użytkownika o nowych ofertach (treściach cyfrowych) w jego preferencjach lub ich braku od poniedziałku do piątku według wybranej przez Użytkownika metody powiadomienia (SMS oraz / lub email).

 

4. Serwis zobowiązuje się do dostarczania ofert (treści cyfrowych) dostępnych dla Użytkownika przez okres czasu określony według wybranego przez Użytkownika wariantu (30 dni).

 

5. Użytkownik może w każdej chwili przeglądać oferty (treści cyfrowe) wraz z bezpośrednimi kontaktami z dowolnego komputera wpisując swój login i hasło w polu "Logowanie".

 

6. Usługa zostaje uruchomiona niezwłocznie po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji płatności.

 

7. Serwis zastrzega sobie prawo do gromadzenia ofert (treści cyfrowych) z ogólnodostępnych źródeł i nie ponosi odpowiedzialności za osoby trzecie.

 

8. Ilość dostępnych ofert (treści cyfrowych) do dyspozycji Użytkownika zależy w głównej mierze od obecności i dostępności odpowiednich ofert (treści cyfrowych) na rynku.

 

9. Użytkownik akceptując niniejszy regulamin korzystania z Usługi wyraża zgodę na ustalenia w nim zawarte oraz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do użytku wewnętrznego Serwisu - tj. do obustronnego kontaktu telefonicznego,  korespondencji elektronicznej (e-mail) oraz otrzymywania wiadomości SMS z powiadomieniami. Użytkownik wyraża wyraźną zgodę na skorzystanie z Usługi.

 

10. Oferowana Usługa jest usługą dostępu do treści cyfrowych oraz wyszukiwania informacji (treści cyfrowych). Nie stanowi ona usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

 

11. Uzyskane przez Użytkownika dane Użytkownik zobowiązuje się przeznaczyć tylko dla osobistych potrzeb w celu najmu i nie może przekazywać ich osobom trzecim (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 art. 49 pkt 1)

 

12. Użytkownik jest odpowiedzialny za przestrzeganie warunków korzystania z niniejszego regulaminu.

 

13. Po zawarciu transakcji Użytkownik ma obowiązek poinformowania Serwisu o tym fakcie w celu wykreślenia danej oferty (treści cyfrowej) z bazy danych (dowolny wybór Użytkownika co do preferowanej metody powiadomienia: zaznaczenie opcji po zalogowaniu w Serwisie; kontakt telefoniczny; kontakt przy pomocy poczty elektronicznej; kontakt przy pomocy wiadomości SMS).

 

14. Zarówno Użytkownik jak i Serwis oświadczają, że dołożą należytych starań mających na celu jak najlepsze wywiązanie się z wyżej wymienionych postanowień.

 

Sposób płatności. Przelew expresowy lub wpłata na konto Firmowe  Odbiorca Firma Warsaw Rentals nr konta 9816 0014 6218 5806 5950 0000 01

dopiskiem aktywacja usług 30dni. (imię i nazwisko lub nick klienta oraz adres emailowy podany przy rejestracji w  serwisie.

Jeśli zależy Państwu na szybkiej aktywacji można dokonać przelewu expresowego a usługa zostanie niezwłocznie aktywowana.

Problemy z rejestracją? Z powodu zabezpieczeń można utworzyć jedno konto na jeden email. Dokładnie też przepisz hasło z obrazka  z uwzględnieniem dużych i małych liter.

Aby usunąć dane lub konto trzeba skontaktować  na email kontakt.biurowynajem.pl@gmail.com nie handlujemy informacjami o klientach. Dane są poufne i tylko na potrzeby obsługi naszego serwisu biurowynajem.pl - nasz serwis jest strzeżony szyfrowaniem SSL więc nie ma możliwości wycieku danych o naszych klientach ich imion nazwisk ani numerów telefonów czy email.
Kod z obrazka

Cena od:

Cena do:

Ilość pokoi / typ mieszkania:

Lokalizacja:

Wyposażenie mieszkania:

Telefon i/lub email:

Czego dokładnie potrzebujesz?